FMC Technologies, światowy lider w dostawie rozwiązań technologicznych dla sektora energetycznego, rozpoczął współpracę z Politechniką Krakowską, której wynikiem są zaplanowane na wrzesień specjalistyczne praktyki studenckie krajowe i zagraniczne. Praktyki zorganizowano dla studentów kierunku „Mechanika i Budowa Maszyn - kierunek zamawiany" w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny.

atlasSprawozdanie z SEMINARIUM i informacje praktyczne

18 grudnia 2013 odbyło się seminarium poświęcone popularyzacji uczestnictwa w praktykach zawodowych w CERN pod Genewą, jednym z największych laboratoriów naukowych na świecie.

Zgodnie z AGENDĄ w seminarium brały odział osoby organizujące i odpowiedzialne za projekt, zarówno z naszego Wydziału jak i z CERN, oraz studenci uczestniczący w praktykach.
Zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z możliwościami praktyk, przedstawionymi w prezentacji dr inż. Bogusława Górskiego oraz prezentacji przedstawicieli CERN. Obszary dotychczasowych prac realizowanych przez studentów prezentowane były przez kilka osób, które już takie praktyki odbyły.

affiche A2 POLKonkurs skierowany jest do studentów i dotyczy innowacji w obszarze funkcjonalności, bezpieczeństwa, komfortu oraz innych ważnych funkcji samochodów przyszłości.

Nagrody w konkursie:
I nagroda: 100 000 €
II oraz III nagroda: 10 000 €

Etapy:
Zgłaszanie zespołów do dnia 02.02.2015

© 2016-2022 Katedra Inżynierii Cieplnej i Procesowej. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Wykonanie KTN ®

Please publish modules in offcanvas position.